ניתוח הגדלת חזה – מידע ועלויות

ניתוח להגדלת חזה נמשך בין שישים דקות למאה ושמונים דקות ואחריו את תקומי מההרדמה ותהי תחת השגחה רפואית בבית החולים. בתום שמונה שעות מסיום ניתוח להגדלת חזה, במרבית המקרים, תוכלי לחזור הביתה, אך אם תרגישי צורך הינך רשאית לאחר ניתוח להגדלת חזה להימצא באשפוז לילה למשך הלילה הראשון שלאחר ניתוח להגדלת חזה.

ביממות הראשונות שמתום ניתוח להגדלת חזה תחושי כאב גדול באזור השדיים ואלו יהיו נפוחים מאוד. נוסף על כך את עלולה להבחין לאחר ניתוח להגדלת חזה בשטפי דם על גבי השדיים, נמליץ לאבזר את הבית מראש במשככי כאבים במיוחד אופטלגין נוזלי, כך תוכלי לבלוע אותו ללא מאמץ פיזי.

הגדלת חזה

המלצה נוספת טרם ניתוח להגדלת חזה היא לבישת חזית ספורט, כזו שתחזיק את החזה שלאחר ניתוח להגדלת חזה אך לא תלחץ עליו בחוזקה, בסיום ניתוח להגדלת חזה ייחבש החזה והמנתח ידביק לך מידבקות רפואיות באזורי התפרים (שימו לב, במרבית המקרים התפרים ימסו מעצמם – אם הם לא נמסים ארבע עשר ימים גשי מיד לרופא שביצע עבור את ניתוח להגדלת חזה).

תופעות לוואי נוספות המצפות למנותחת לאחר ניתוח להגדלת חזה: חבורות, דלקות, דימומים פנימיים, דימומים חיצוניים, שטפי דם, כמו כן קיימת תופעה לא שכיחה בו הגוף דוחה את השתלים הסיליקונים.

יש להקפיד על לבישת בגדים רחבים לאחר ניתוח להגדלת חזה, להימנע מפעילות פיסית מאומצת ואפילו קלה ולבישת חזייה מיוחדת שלאחר ניתוח להגדלת חזה. אל נא נשכח ש ניתוח להגדלת חזה הוא ניתוח! וכל ניתוח כרוך בסיכונים.

 

מחיר ניתוח הגדלת חזה

עלות שתלי הסיליקון + עלות חדר הניתוח והצוות הרפואי + עלות המנתח הפלסטי

שתלי הסיליקון – כמעט כמו כל מוצר שאתם רוכשים, גם לשתלי הסיליקון ישנן רמות שונות של איכויות ומחירים, אשר ההבדל בעלות מהשתל היקר לזול יכול להיות פי 2 ואף פי 3. מידע מפורט לגבי סוגי השתלים וההבדלים ביניהם, תקבלי בפגישת הייעוץ. אז כמה עולה ניתוח להגדלת חזה? הדבר תלוי בכמה פרמטרים.

חדר ניתוח וצוות רפואי – גם בחדרי הניתוח ישנו הבדל במחיר אשר מורכב מהגורמים הבאים:

מיקום גיאוגרפי של חדרי הניתוח – ככל שחדר הניתוח נמצא באזור יותר מרכזי ונוח לנגישות, כך הוא יהיה יקר יותר, היות והשכירות שם יקרה יותר.

מרדים – גם כאן יש עלויות שונות. יש לבחון האם יש מרדים, ואם כן, האם מדובר במרדים של חדרי ניתוח. לרוב המנתחים הפלסטיים יש צוות מרדימים אישיים אשר מלווים אותם שנים, וכולם מרדימים מומחים בעלי ניסיון רב בתחום.

ציוד ומכשור – בכל חדר ניתוח ישנה רמה שונה של ציוד ומכשור. ככל שהסטנדרטים של הציוד והמכשור גבוהים יותר, כך גם עלות חדר הניתוח יקרה יותר.

מנתח פלסטי – ככל שהניתוח יתבצע אצל רופא בעל ניסיון ומיומנות רבה יותר, כך הסיכוי שתוצאות הניתוח יהיו מוצלחות יותר ושתהיי מרוצה יותר מן התוצאה הסופית. חשוב לזכור שתוצאות הניתוח ילוו אותך למשך כל חייך, ועל כן חשוב מאוד להשקיע במנתח פלסטי בעל שם.

אם כן, כל הפרמטרים האלה משפיעים על עלות הניתוח. לכן, על מנת שתהיי שקטה ורגועה לפני ואחרי הניתוח, חשוב להשקיע בפרמטרים אלו, כי הרי מגיע לך הטוב ביותר וכמו שאומרים על איכות לא מתפשרים.

למידע נוסף על ניתוחי חזה לחצו כאן